Forum: Oszczędni

Lokata 3-dniowa

Drodzy mKlienci!
Uprzejmie informuję, że nadal istnieje możliwość założenia lokaty 3-dniowej, tym razem na 3,2%. Niestety bank nie przygotował się na długi weekend i nie jest to takie proste. Ale klikając w zakładkę mLokaty i zakładając lokatę "Napędzaj swój zysk III" na 3,1%, ważną do 31 października, można założyć nową lokatę 3-dniową na 3,2%.
Pozdrawiam

Odpowiedzi

Zmień widok

65

Dzięki za info. A na stronach mB cisza na ten temat.

W czwartek specjalnie dzwoniłem na mLinkę w celu założenia lokaty 3-dniowej (na długi weekend). Otrzymałem informację, że takowej lokaty nie ma. Rozmowy są nagrywane – można sprawdzić…

Dzięki. Właśnie się zastanawiałam, czemu jej oficjalnie nie ma, skoro jest ;)

tu jest :

http://www.mbank.pl/indyw...

czyli jak, wystarczy jeden raz zalogować się na nowy system i wylogować i resztę mozna już działać w starym systemie/logowaniu: zakładanie emaxa i zakładanie lokat?

pzdr.

Witaj robertokot25,

obecnie lokatę 3-dniową można otworzyć jedynie za pomocą linku ze strony informacyjnej mBanku. Przepraszam, w imieniu Banku, za powstałe niedogodności.

Lokatę 3-dniową standardowo można także otworzyć w nowym serwisie transakcyjnym.

Po otwarciu, lokata widoczna będzie w dotychczasowym i nowym serwisie transakcyjnym.

Pozdrawiam,
Łukasz

Dzięki, nie mogłam znaleźć tej lokaty wg opisu z pierwszego postu.

A jaka kwota jest minimalna, bo próbuje logować się ze starego i z nowego klikam na ten wniosek a w nim komunikat że nie ma wystarczających środków, na izzy jest i na e konce ponad 1000 zł

PS jaka kwota jest najbardziej optymalna po względem wysokości odsetek i zaokrąglania podatku ?

mPrzem napisał(a):
> A jaka kwota jest minimalna, bo próbuje logować się ze starego i z
> nowego klikam na ten wniosek a w nim komunikat że nie ma
> wystarczających środków, na izzy jest i na e konce ponad 1000 zł

a powinno być na eMAX... ;-)

Witaj mPrzem,

minimalna kwota tej lokaty to 500 PLN.

Lokatę 3-dniową można otworzyć tylko z rachunku eMAX. Jeżeli posiadasz środki na rachunkach eKONTO i izzyKONTO wykonaj proszę przelew na rachunek eMAX i będziesz mógł otworzyć lokatę. Jeżeli nie posiadasz jeszcze tego rachunku wniosek o rachunek eMAX możesz złożyć w serwisie transakcyjnym, na mLinii oraz w placówce MultiBanku.

Wysokość odsetek możesz zweryfikować za pomocą wzoru dostępnego na stronie Banku:
http://www.mbank.pl/pomoc...

Od uzyskanego zysku należy odjąć 19% podatku (wartość obecnie obowiązująca).

Pozdrawiam,
Łukasz

założyłem emaxa i przelałem na niego kasę, jak tą lokatę 3-dniową teraz otworzyć? nie widzę dla niej wniosku w systemie transakcjnym nowym i starym...